KURUMSAL


2017 yılında Ankara’da kurulan Hsn Enerji dinamik yapısı ile kısa sürede büyüyerek sektörün öncü markalarından biri haline gelmiştir. Kuruluşundan itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden firma gerek üretim aşamasında gerekse de satış sonrası hizmetlerde gösterdiği sınırsız gayret ile bu memnuniyet ve güveni hak ettiğini ortaya koymuştur.

Dekoratif aydınlatma projeleri çelik ve alüminyum, çokgen ve dairesel kesitli aydınlatma direkleri ve galvanizli TEDAŞ direkleri koruma çemberi ve portatif merdivenli projektör direkleri, standart asansörlü projektör direkleri, stadyum direkleri, dıştan ve içten halatlı bayrak direkleri, asansörlü bayrak direkleri, mobese, paratoner, hoparlör, kamera direkleri ve elektrik aydınlatma ürünleri portföyünün ana kalemlerini oluşturmakla birlikte, müşteri talebi doğrultusunda her türlü özel direk projelendirme ve çelik konstrüksiyon imalatı gerçekleştirilmemektedir.

Hsn Enerji ailesi olarak hizmet anlayışını kalite ve doğruluk üzerine kurulan firmamız sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.